-6%
,

iPad mini 4

Availability:

Nie je na sklade


iPad mini 4 má nádherný 7,9-palcový Retina displej, je iba 6,1 mm tenký a váži iba 0,65 kg, čo je akurát aby sa dal držať v jednej ruke.

450,60 559,00 

Kapacita

Farba
Clear selection

Nový iPad mini 4 klame telom. Dáva vám do ruky nekompromisný výkon a potenciál. Je ešte tenší a ľahší než predtým. A pritom natoľko výkonný, že vám pomôže posúvať nápady ďalej.

Smiešne ľahký.
Vážne tenký.

Všetko, čo na iPade máte radi, koncentruje iPad mini 4 do neskutočne elegantného a prenosného objektu. Kdekoľvek a kedykoľvek tak môžete cez FaceTime zavolať kamarátom alebo urobiť kus práce.

Silný motor pod kapotou.

Motorom iPadu mini 4 je čip A8 s druhou generáciou 64 bitovej architektúry triedy stolových počítačov, ktorý si poradí aj s najnáročnejšími aplikáciami. Nech striháte video, alebo si prezeráte fotky, všetko bude hladké a plynulé.

Dve parádny kamery.
V prestrojení za iPad.

Fotoaparát iSight v iPade mini 4 má vyspelú optiku, vylepšený snímač a vlastný obrazový signálový procesor Apple. Ovláda šikovné funkcie ako panoráma, časozberné video, spomalené video, sekvenčné fotenie a samospúšť. Prepracovali sme aj prednú kameru FaceTime HD, ktorá má teraz vylepšený snímač a väčšie pixely pre ešte lepšie zábery pri slabom osvetlení. Výsledok? Všetky vaše fotky a videá – aj videohovory a selfíčka – vyzerajú parádne.

Pokročilé zabezpečenie máte pod palcom.

Technológia Touch ID premieňa odtlačok vášho prsta v dokonalé heslo, ktoré spoľahlivo nezabudnete. Takže zariadenie odomknete jedným dotykom a vaše osobné dáta zostanú v bezpečí, aj keď iPad požičiate niekomu inému. Pomocou Touch ID potvrdíte nákupy v iTunes, iBooks a App Store.

Rýchle bezdrôtové pripojenie.

iPad mini sa pripojí k rýchlym sieťam Wi-Fi a k rýchlym mobilným sieťam, takže si môžete sťahovať filmy, prezerať web a zdieľať dokumenty prakticky kdekoľvek. A keď ste mimo dosahu Wi-Fi, model Wi-Fi + Cellular sa pripojí k rýchlym mobilným dátovým sieťam po celom svete. Vďaka Apple SIM si môžete rýchlo a ľahko vybrať tarifu vo viac ako 90 krajinách a územiach.

Každý dotyk je zážitok.

V iPade mini 4 beží iOS 9, najintuitívnejší, najvyspelejší a najbezpečnejší mobilný operačný systém na svete. Vyzerá to, že iOS 9 je pre iPad stvorený? Áno, presne tak to je. Jeho vylepšené aplikácie a nové funkcie ako Slide Over, Split View a Obraz v obraze vám hravo pomôžu byť produktívnejší. Nech potrebujete zároveň odpovedať na správy a vybavovať e-maily, alebo pri práci na prezentácii sledovať rozhodujúci zápas, iOS 9 vám pomôže dostať z iPadu ešte viac než predtým.

Aplikácie navrhnuté pre iPad.
A všetko, čo s ním chcete robiť.

V iPade mini 4 sú prichystané výkonné aplikácie na každodenné záležitosti, ako je prezeranie webu, vybavovanie e-mailov, úpravy filmov a fotiek, písanie článkov alebo čítanie knižiek. A v App Store je ešte viac skvelých aplikácií, ktoré sú všetky navrhnuté pre Retina displej iPadu. Takže to nie sú len roztiahnuté telefónne aplikácie. Nech sa teda venujete fotografiu, hrám, cestovaniu, alebo svojim osobným financiám, určite nájdete aplikáciu, s ktorou vám to pôjde lepšie.

Kryty sadnú iPadu mini 4.
Farby aj všetkému ostatnému.

iPad mini 4 Smart Cover a Silikónové puzdro ochráni vaše zariadenie, nech ho vezmete kamkoľvek. Obaja sa krásne dopĺňajú – Smart Cover sa prichytí k prednej strane zariadenia, zatiaľ čo Silikónové puzdro nasadíte na zadnú stranu. A máte na výber z desiatich parádnych farieb.

Katalógové číslo: iPad mini 4 Kategórie: ,
Kapacita

,

Farba

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Zatiaľ žiadne recenzie

QR Code

QR Code