,

iPad (6. generácia)

Availability:

Nie je na sklade


Tvor, uč sa, pracuj a hraj sa ako nikdy predtým. iPad s presvedčivým 9,7 palcovým Multi-Touch Retina displejom, výkonným čipom A10 Fusion a teraz aj s podporou Apple Pencil sa nič nevyrovná.

349,00 569,00 

Kapacita

Farba
Clear selection

Tvor, uč sa, pracuj a hraj sa ako nikdy predtým. iPad s presvedčivým 9,7 palcovým Multi-Touch Retina displejom, výkonným čipom A10 Fusion a teraz aj s podporou Apple Pencil sa nič nevyrovná.

iPad bol vždy výzvou, vytvoriť zariadenie, ktoré je nesmierne výkonné, tenké a ľahké. iPad je úžasné zariadenie, ktoré ti pomôže robiť a vytvárať úžasné veci. Nový iPad má strhujúci retina displej. Nech si pozeráš fotky, nakupuješ, alebo tvoríš prezentáciu, na 9.7″ palcovom Retina displeji s živými farbami bude dosť detailov a priestoru. Pozeraj, hraj sa a pracuj naplno. iPad ponúka dostatočný výkon na akúkoľvek úlohu.

Všetko bude bežať rýchlo a plynulo vďaka 64bitovému čipu A9. Objavuj prepracované aplikácie, hraj graficky náročné hry a kľudne používaj dve aplikácie súbežne. Batéria ti pritom vydrží až 10 hodín.

Každá aplikácia na čokoľvek počíta s výkonom. V App Store je ich pre iPad toľko, že si určite najdeš skvelú aplikáciu na čokoľvek, čo ťa baví. Nový iPad je osobný, výkonný a hravý.

Moderný mobilný operačný systém iOS 10 je najvyspelejší, najintuitívnejší a najbezpečnejší. Môžeš v ňom pracovať, vybavovať sms, ktoré ti prídu do iPhone a automaticky zálohovať svoje súbory na iCloud, takže sa k nim dostaneš kdekoľvek.

Zabezpečenie iPadu máš pod palcom. Odtlačok prsta je dokonalé heslo, pretože je jedinečný a máš ho stále so sebou. Pomocou Touch ID môžeš svoj iPad okamžite odomknúť a zabezpečiť svoje súkromné dáta v aplikáciách. Fotenie a nahrávanie videí iPadom je hračka.

8 megapixelovým fotoaparátom urobíš pekne vykreslené fotky alebo 1080p HD videa. Potom ich môžeš priamo v iPade spracovať a predná kamera FaceTime HD sa bude hodiť na videohovory a selfie. iPad je nielen výkonný, ale aj odolný a prenosný.

iPad má len 469g a je 7.5mm tenký, takže môže ísť všade s tebou. Jeho hliníková unibody konštrukcia pôsobí presvedčivo odolne.

Hlavné vlastnosti:

– 9,7-palcový Retina displej
– A10 čip so 64-bitovou architektúrou na úrovni stolného počítača
– Senzor odtlačku prsta Touch ID
– 8 Mpx kamera s nahrávaním 1080p videa
– 1,2 Mpx kamera FaceTime HD
– 802.11ac Wi-Fi s technológiou MIMO
– Mobilné pripojenie LTE
– Výdrž batérie až do 10 hodín
– Dva reproduktory

Katalógové číslo: iPad (6. generácia) Kategórie: ,
Kapacita

, , ,

Farba

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Zatiaľ žiadne recenzie

QR Code

QR Code