,

iMac 2017

Availability:

Nie je na sklade


Vtiahnuť ťa naplno do toho, čo robíš. O tom je tento iMac. A teraz sa do toho púšťa s ešte väčším výkonom. Nový iMac je nabitý úplne novými procesormi, najnovšími grafickými technológiami, inovatívnymi diskami a pripojeniami s väčšou šírkou pásma. Ak si to nevieš ani len predstaviť, ukáže ti to na tom najjasnejšom a najfarebnejšom displeji Retina, aký kedy v iMacu bol. Ťažko od neho odtrhneš zrak.

1.499,00 2.599,00 

Vymazať
iMac
Je krásne sledovať pokrok.
Vtiahnuť ťa naplno do toho, čo robíš. O tom je tento iMac. A teraz sa do toho púšťa s ešte väčším výkonom. Nový iMac je nabitý úplne novými procesormi, najnovšími grafickými technológiami, inovatívnymi diskami a pripojeniami s väčšou šírkou pásma. Ak si to nevieš ani len predstaviť, ukáže ti to na tom najjasnejšom a najfarebnejšom displeji Retina, aký kedy v iMacu bol. Ťažko od neho odtrhneš zrak.
Väčší výkon do najmenších detailov.
iMac je ešte rýchlejší a výkonnejší než kedy bol. Vďaka procesorom Intel Core i5 a i7 siedmej generácie a najmodernejšej vysoko výkonnej grafike. Úložný priestor tiež zaradil vyššiu rýchlosť. Veľké, rýchle disky Fusion Drive sú teraz v ponuke štandardných konfigurácií modelov s 27-palcovým a 21,5-palcovým displejom Retina. Takže s iMacom spravíš všetko, čo ťa baví. Len oveľa rýchlejšie.
Grafika. Vykreslí ti úsmev na tvári.
iMac dostal nové výkonné grafické procesory Radeon Pro 500. To ešte len budeš s údivom pozerať. 27-palcový iMac s displejom Retina 5K sa vie pochlapiť s až 8 GB vyhradenej pamäte VRAM. A 21,5-palcový iMac s displejom Retina 4K môže mať až 4 GB. S oboma si môžeš užívať úžasné vizuálne efekty a jemnú 3D grafiku. Ale nezabúdaj, že sa za nimi skrýva drsný výkon. A akoby to nestačilo, rovnako dobre im ide aj náročný strih videa. Vo Final Cut Pro X môžeš strihať projekt točený na viacero kamier s až piatimi streamami 4K videa v plnom rozlíšení.
Sprav so všetkým krátky proces.
V každom iMacu je úplne nový procesor Intel Core siedmej generácie. S ním prichádza vyššia rýchlosť, než akú kedy iMac dosiahol. Konkrétne až do 4,2 GHz pre 27-palcový model a až do 3,6 GHz pre 21,5-palcový model. A Turbo Boost ti ten výkon ešte navýši, keď pracuješ s aplikáciami náročnými na výpočty procesora, ako sú Logic Pro alebo Final Cut Pro. Všetko sa odohráva na pozadí, ale ten rozdiel sa nedá prehliadnuť.
Turbo Boost až na

4,5 GHz

v 27-palcových modeloch
Turbo Boost až na

4,2 GHz

v 21,5-palcových modeloch
Disk s bleskovým postrehom a dobrým systémom.
Pri disku ide hlavne o veľkosť. Ale bez rýchlosti by to tiež nešlo. Fusion Drive spája to najlepšie z oboch. Aplikácie a súbory, ktoré používaš najčastejšie, sa automaticky ukladajú na rýchlom flashovom disku a všetko ostatné sa presúva na veľkokapacitný pevný disk. S Fusion Driveom je všetko rýchlejšie a efektívnejšie. Od prebudenia systému až po spúšťanie aplikácií a import fotiek.
Až o

50 %

rýchlejšie disky SSD4
Až do

3 TB

disk Fusion Drive5
iMac vstúpil do virtuálnej reality.
VR prichádza do iMacu. A s ňou prichádza aj možnosť strihať 360° videá v aplikáciách ako Final Cut Pro a vytvárať špičkový 3D VR obsah.6
Jasne najfarebnejší.
Na novom iMacu teraz displej Retina žiari ešte jasnejšie. Vďaka miliarde farieb a 500-nitovému jasu sa krása grafiky ukazuje v celkom novom svetle. Má tak vysokú hustotu pixlov, že ich od seba nerozlíšiš. Text je absolútne jasný a ostrý, až je radosť čítať aj tie najnudnejšie e-maily a dokumenty. Je to jednoducho najlepší displej Retina všetkých čias.
Aké farby odfotíš, také aj uvidíš.
Svet je plný fantastických farieb. A iMac ti teraz prináša na obrazovku ešte viac z nich. Displej Retina využíva farebný štandard P3, ktorý znamená posun od bežných bielych diód LED k vyspelým červeno-zeleným fosforovým diódam LED. Všetky tri farby (červená, zelená a modrá) sú rovnomernejšie zastúpené a odzrkadľujú skutočné farby s väčším vyvážením a presnosťou.

Thunderbolt 3.
Nadväzuj rýchlejšie spojenia.

Dvojnásobná rýchlosť a šírka pásma oproti predchádzajúcej generácii.
Dva porty Thunderbold 3 (USB‑C) sú štandardne vo všetkých modeloch iMacu. Každý z nich zvláda prenosové rýchlosti až do 40 Gb/s pre externé jednotky a fotoaparáty. A dvojnásobnú šírku pásma pre prenos videa a pripojenie displejov. Štyri porty USB 3 ti dávajú kopu možností na pripojenie periférnych zariadení, vrátane tlačiarne, iPhonu, USB kľúča a ďalšieho príslušenstva. A vďaka ultrarýchlej trojkanálovej bezdrôtovej technológii Wi‑Fi a Bluetooth 4.2 sa okamžite pripojíš k všetkému, čo potrebuješ.
Začni sa v práci predvádzať.
Cez Thunderbolt 3 môžeš pripojiť k úžasnému 5K displeju, ktorý máš vo svojom iMacu, ešte jeden. Alebo môžeš pripojiť dva 4K displeje a vyblázniť sa na viac ako 32 miliónoch pixlov.

Neuveriteľné, čo ukrýva 5
milimetrov.

Ikonický dizajn. Vyspelá technológia. Skĺbiť ich bolo umenie.
iMac vždy predstavoval dokonalé skĺbenie formy a funkčnosti: univerzálny počítač, v ktorom je všetko – displej, procesor, grafika, úložný priestor, pamäť a ďalšie súčasti – vtesnané do jedného jednoduchého a štýlového krytu. Nový iMac má ten najvyspelejší a najbrilantnejší displej, aký sme kedy navrhli. Za ním je množstvo najnovších technológií, ktoré predstavujú úplne novú úroveň výkonu. A pri tom všetkom je na okrajoch tenký len 5 mm.
Panel displeja tenký len

1,4 mm

Kryt tenký len

5 mm

na okraji
Nabité funkciami.
A tiež nabíjateľné.
Na novej klávesnici Magic Keyboard s numerickou klávesnicou je písanie, vypĺňanie tabuliek aj práca v profesionálnych aplikáciách hračka. A rovnako ti učaruje práca na iMacu s Magic Mouse 2, alebo Magic Trackpadom 2.
Klávesnica Magic Keyboard s numerickou klávesnicou
Či už pracuješ alebo hráš hry, s klávesnicou Magic Keyboard s numerickou klávesnicou ti všetko pôjde od
ruky.
Klávesnica Magic Keyboard
Elegantne nízky profil a dokonalá stabilita. Aby sa ti na nej príjemne a rýchlo písalo.
Myš Magic Mouse 2
Solídna konštrukcia, čistý dizajn, technológia Multi-Touch a plynulé kĺzanie. Nebudeš ju chcieť pustiť z ruky.
Magic Trackpad 2
Technológia Force Touch ti umožní urobiť viac silnejším stlačením kdekoľvek na jeho veľkom povrchu.
Preto sa Macu nič nevyrovná.
macOS je operačný systém, ktorý stojí za všetkým, čo v Macu robíš. S macOS Sierra prichádza do Macu Siri a spolu s ňou aj nové možnosti prezerania fotiek, bezpečnejšie nakupovanie na internete a plynulejšia spolupráca medzi viacerými zariadeniami.
Katalógové číslo: - Kategórie: ,
Model

,

Špecifikácia

, , ,

EAN kód
190198088536
Procesor
3,8 GHz štvorjadrový procesor Intel Core i5
Pamäť
8 GB
Kapacita
2 TB Fusion Drive
Displej
27″ Retina 5K
Rozlíšenie
5120 x 2880
Grafika
Radeon Pro 580 s 8 GB pamäte VRAM
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Thunderbolt
2x Thunderbolt 3 (USB-C)
Rozmery
Výška: 51,6 cm
Šírka: 65,0 cm
Hĺbka stojana: 20,3 cm
Hmotnosť: 9,44 kg
Camera
Kamera FaceTime HD
Video Support
Simultánna podpora pre úplne natívne rozlíšenie na vstavanom displeji pri použití 1 miliardy farieb a:
jedným externým displejom s rozlíšením 5 120 x 2 880 (5K) pri 60 Hz s podporou pre 1 miliardu farieb alebo
dvomi externými displejmi s rozlíšením 3 840 x 2 160 (4K UHD) pri 60 Hz s podporou pre 1 miliardu farieb alebo
dvomi externými displejmi s rozlíšením 4 096 x 2 304 (4K) pri 60 Hz s podporou pre milióny farieb
Výstup digitálneho videa cez Thunderbolt 3
Natívny výstup DisplayPort cez USB‑C
Výstup Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA je podporovaný pri použití adaptérov (predávajú sa samostatne)
Zvuk
Stereofónne reproduktory
Mikrofón
3,5-mm konektor pre slúchadlá
Podpora slúchadiel Apple iPhone s mikrofónom
SD-Card
SDXC Card
Napájanie a batéria
Sieťové napätie: striedavý prúd, 100 – 240 V
Operačný systém
macOS
Čo je v krabici?
iMac s displejom Retina 5K
Klávesnica Magic Keyboard
Myš Magic Mouse 2
Napájací kábel
Kábel s konektormi USB a Lightning

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Zatiaľ žiadne recenzie

QR Code

QR Code